Egy félidő alatt földbe gyalulta a Bayern a Dortmundot

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulója előtt az volt a kérdés, hogy a Bayern München már most bebiztosítja-e a bajnoki címét. Mivel a Schalke a bajorok rangadója előtt győzött, így ez a lehetőség elszállt, Jupp Heynckes csapata azonban így is ünnepet varázsolt az Allianz Arénába a nagy rivális 6–0-s legyőzésével.

Az első játékrészben 10–6 volt a kapura lövések aránya, azaz minden második Bayern kapura lövéből gól lett…

Bundesliga
28. forduló

Bayern München–Borussia Dortmund 6–0
G: Lewandowski (5., 44., 87.), James Rodríguez (14.), T. Müller (23.), Ribéry (45+1)

A videóbírón múlt Gulácsi Péterék győzelme " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

A magyar válogatott Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 3-2-re nyert a Hannover vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján. A hazaiak a 82. percben egyenlítettek, azonban a játékvezető a videóbíró segítségével érvénytelenítette a találatot, amelyet les előzött meg. A lipcseiek győzelmükkel a tabella negyedik helyére jöttek fel.